+90 344 439 22 84

Sosyal Medyada Biz}

Elbistan Yem Olarak
Uygun ve kaliteli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Laboratuvar Alt Yapısı

Laboratuvar Alt Yapısı

Safran Yem Tesisleri, sahip olduğu gelişmiş laboratuvar imkanları ve teknik personelleri ile; sizlere en uygun rasyon çözümlerini üretebilmektedir.

Safran Yem Kaba Yem Analiz Merkezi ile kaba yemlerinizi analiz eder! 

Elinizdeki kaba yemleri protein, rutubet ve enerji bakımından analiz ederek işletmenizin kaba yem kalitesini takip etmenizi sağlarız. İşletmenize en ekonomik ve fayda sağlayacak kaba yemi almanız konusunda yardımcı oluruz. Ayrıca düzenli aralıklarla toplam rasyonlarınızı analiz ederek, formüle ettiğimiz rasyon ile uygulamadaki rasyonun ne derecede benzer olduğunu test etmenizi sağlarız.

Safran Yem Teknik Saha Elemanları gelişmiş rasyon programları kullanır;

Kaba Yem Analiz Merkezinden gelen işletmenize ait güncel kaba yem analizlerine göre size uygun Safran Yemi ve en ekonomik total rasyonu öneririz.

Safran Yem Teknik Saha Elemanları Partikül Ölçer kullanır!

Böylece kaba yemlerin en uygun partikül boyutlarında ve karıştırılma süreleri ile hayvanlarınıza ideal total rasyonu sunmanızı sağlar. Böylece ayak sorunlarınız azalır, süt yağınız artar ve işkembede maksimum mikrobiyel üretimi sonucunda yüksek süt verimi elde edebilirsiniz..

Safran Yem Teknik Saha Elemanları Dışkı Analizatörü kullanır;

Analizatör yardımıyla hayvanların dışkılarını yıkar, tükettiği kaba yemlerin ve kesif yemlerin sindirilme seviyesini gözlemleyerek, yediklerinden maksimum seviyede yararlanmalarını sağlamaya çalışırız.

23 Ocak 2021
56 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN